ZIMNÍ OLYMPIJSKÉ HRY v Edenu (10. – 14. 2. 2014)

Naším cílem bylo rozvíjet fyzickou a psychickou zdatnost, ale také povědomí o existenci i jiných národů.
Vzhledem k počasí a místu konání byly zvoleny netradiční sportovní disciplíny, které vedly
nejen k velkým sportovním výkonům, ale děti si užily i spoustu legrace.
Projekt byl příležitostí seznámit děti s různými druhy sportů a vést je k chování fair play, ohleduplnosti, vzájemné pomoci a podpoře. Proto děti soutěžily v družstvech (národech) a ne jako jednotlivci.
Zahájení proběhlo zapálením olympijského ohně, přísahou sportovců a rozdělením do družstev, která zastupovala jednotlivé národy. Po celý týden děti sledovaly tabulku hodnocení výkonů . Závěrem OH bylo vzhledem k vyrovnanosti družstev udílení samých zlatých medailí (Fidorky) a společné zvolání „SPORTU ZDAR!“.

Poděkování rodičům ze spolupráci při projektech, ale také za papíry na kreslení a netradiční pomůcky a materiály na hraní.

D + L

Fotografie naleznete ZDE

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář