Přednáška pro rodiče „Proč nejde navážit 15 deka něhy?“

Dne 19. března jsme měli možnost setkat se na další zajímavé přednášce v prostorách MŠ Nová. Mezi posluchači tentokrát byli nejen pedagogové a rodiče dětí naší MŠ, rádi jsme mezi námi přivítali i pedagogy dalších mníšeckých škol. Naším hostem byl zkušený a uznávaný lektor PhDr. Marek Herman, který přednáší na Univerzitě v Olomouci, VŠE Praha a JCU České Budějovice. Je autorem knihy „Najděte si svého marťana“. Již řadu let se zaměřuje na psychologii dětí do šesti let, ale také na sebepoznání a seberozvoj nás, dospěláků. Všechny posluchače si získal svým osobním zaujetím, vyvolal v nás celou řadu tolik potřebných otázek a snad i nemálo odpovědí. Škoda jen, že čas byl tak neúprosný.

Děkuji tímto naší paní učitelce Dobrušce Skřičkové za výborný tip a perfektní oganizaci přednášky.
Poděkování patří také všem Vám, kteří jste tuto bezva akci podpořili svou účastí a následnými příspěvky. P. P.

„S nadhledem odborníka, trochou nadsázky a humoru jsme se prostřednictvím p. PhDr. M. Hermana dozvěděli mnoho zajímavého o životě našem i našich blízkých. Takového „koření“ není nikdy dost a podle ohlasu rodičů se budeme těšit na další setkání.“
p.uč. Skřičková

“Téma, jenž je aktuální každý dne, navíc interpretováno zábavnou, jednoduchou formou. Pouze škoda, že čas, který byl vyhrazen, utekl velmi rychle a nedošlo k detailním odpovědím na otázky, které měl připravený každý z účastníků. Jinak výborný přednes, snažší vtáhnutí do problematiky výchovy dětí z partnerského života.“
p. Přerovský

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování MŠ Nová, zejména paní učitelce Dobrušce Skřičkové za uskutečnění řady přednášek. Myslím, že pro nás rodiče jsou velice vítané. Já sama jsem se zúčastnila přednášky PhDr. Marka Hermana a musím říci, že to bylo úžasné. Pan Herman dokázal spojit teoretické poznatky s praxí a ještě byl velmi vtipný, což se u odborníků jeho kvalit nevidí tak často:) Tři hodiny utekly neskutečně rychle a dalo by se diskutovat ještě mnohem déle, prostě krása. Moc děkuji a těším se na další setkání.
p. Pirichová

„Děkuji moc za přednášku. Hodně mě nabila, takhle jsem se dlouho už nenasmála. Úplně jsem zapomněla na všechny starosti. PhDr. Marek Herman vedl přednášku úžasně. Dozvěděla jsem se hodně pravdy a uvědomila jsem si pro mne spoustu důležitých věcí, hlavně to, abych byla máma, která je laskavá, nevyčerpaná a která umí pohladit.
Ještě jednou moc děkuji a byla bych moc ráda, kdyby jste p. Hermana zvali pravidelně ( 2x do roka ). Tak mě ovlivnila jeho přednáška, že jsem začala číst jeho knihu „Najděte si svého marťana.“
p. Kozlová – Ryzcová

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář