Máme rádi zvířata

V týdnu o zvířátkách jsme si prostřednictvím příběhu uvědomili, jak je důležité kamarádství, ale také se dozvěděli spoustu zajímavostí o zvířátkách. Jak jsou pro nás důležitá, čím jsou užitečná, jak se jmenují jejich mláďata. Projekt jsme zakončili výletem do Kytína na statek, kde jsme si zvířátka prohlédli, pohladili i měli možnost nakrmit je. Děti získaly zajímavé poznatky, hezkou zkušenost
a pohled z traktoru byl také zajímavý.
Po prohlídce a posilnění jsme vyrazili pěšky do Stříbrné Lhoty na autobus. Cestou mezi loukami jsme pozorovali pasoucí se krávy v ohradách a poslouchali skřivánka ve vzduchu. Čekání na autobus jsme měli zpestřené hrátkami malých kůzlat v ohradě.
Vřele doporučujeme a děkujeme za milé přijetí v Kytíně.
Autoři: Lada a Dobra
Fotografie ZDE.

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář