Projekt: Barevný týden u Chobotniček

Vnímání barev prožitkem byl silný a zábavný program nejen pro děti, ale i pro rodiče. Děti se oblékaly do školky v barvách, které byly přiřazené na každý den (Po: modro – fialový, Út: zeleno – žlutý, St: červeno – oranžový, Čt: černo – šedý, Pá: bílo – růžový).
Např. Honzík s tatínkem vymysleli a připravovali na páteční den bílé tričko s růžovými obtisky zvířátek. A tím splnili obě barvy. Nebo Anetky maminka se oblékala ve stejných barvách celý týden, jako my, do práce.
Při práci ve skupinkách vznikala celý týden krásná výtvarná díla. A při přípravě nepečeného dortu si děti užily spoustu legrace, ale i zodpovědnosti, kterou má každý pekař nebo cukrář.
Dokonce i následující den, kdy jsme si měli pochutnat na svých dortech, museli někteří rodiče přehodnotit rodinný program a přivést své dítko do školky.
Protože se děti chtěly účastnit ochutnávky svých dortů.
Ve školce vládla barevná a veselá atmosféra.
Lada
Fotografie zde.

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář