Masopust a vernisáž dětské tvořivosti

Oslava Masopustu byla plná veselí, barev, tance, zpěvu a dobrot, které si děti nakoupily v cukrárně za „penízky“, které utržily za své výkony a šikovnost. Všichni jsme si to užili a těšíme se napřezrok.
Třída Chobotničky se zúčastnila vernisáže na maškarním bále v Nové Vsi pod Pleší na téma „Masopust/karneval“.
Výběr výtvarných děl dětí na tuto vernisáž byl těžký. Nakonec jsme společně s dětmi vybrali klauna, na kterém jsme se podíleli všichni. Dále výběr padl na ošatku s jitrnicemi, kde jsme procvičovali šikovné ruce (plnění pytlíku -střívko – a úvazy provázku se špejlí). Nechyběla ani „Princeznička na bále“, která poztrácela cukrové korále.
A kresba koláčů s návrhy různých příchutí děti velmi bavila.
Lada

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář