Výchova k bezpečnosti v naší škole

20.dubna 2016 se v naší mateřské škole, v budově Parník, uskutečnila přednáška na téma „BEZPEČNOST – PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CHOVÁNÍ“. Přednášet mÁm přišli pan Rousek a pan Líva – z řad dobrovolných hasičů našeho města. Své poučné vyprávění přímo z praxe doprovodili počítačovou produkcí s interaktivními prvky.
Děti se již velmi těší na druhou, praktickou část na téma „BEZPEČNOST – PRAVIDLA BEZPEČNÉHO CHOVÁNÍ“, která se uskuteční 23.6. 2016 v dopoledních hodinách na „Zadňáku „. Tentokrát se bude jednat o ukázku důležitých dovedností potřebných k vykonávání práce hasičů.
Moc děkujeme za ochotu a spolupráci uskutečnit akce tak přínosných k zamyšlení nad chováním a jednáním lidí v rizikových ale i běžných situacích našich životů.

Petra K.

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář