Dne 2017-05-24 11:12, Lucie Tomečková napsala:

Milá paní ředitelko,
ráda bych se s Vámi podělila o své dojmy z besídky Želviček. Letos byla besídka obzvášť povedená :-) Pro začátek měly děti naučené písničky a speciální písničku pro maminky ke dni matek, při které některé z nás utřely slzu dojetí. Na závěr přišlo to nejlepší.
Paní učitelky s dětmi nás postupně provedly po pěti fiktivních planetách – planeta zvířat, planeta lidí, ekologie, květina, planeta země (planeta živlů) –  Ke každému tématu měly děti připravené otázky, které si mezi sebou pokládaly a samy na ně odpovídaly. Hravou formou se tak naučily například kdo byl první člověk na Měsíci nebo si zopakovaly do jaké barvy popelnice patří jednotlivé materiály. Bylo vidět, že paní učitelka Darina a Lada si s přípravou besídky daly hodně práce.
Od rodičů i dětí jim patří velké díky. My rodiče, jsme obdivovali naše sladké ratolesti. Děti si to užily, dozvěděly se i něco nového a druhý den to společně celá třída oslavila zmrzlinou :-)

Lucie Tomečková

Děkujeme rodičům dětí z budovy Eden za průběžnou spolupráci na vzdělávacím programu MALÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA“ (leden 2017).
Děkujeme paní Dlabalové za poskytnutí papírového materiálu pro potřeby školy. (leden 2017).
Děkujeme nadaci PARTNERSTVÍ za hodnotný sponzorský dar naší škole v podobě čističek vzduchu THERAPY AIR ZEPTER do všech tříd budovy Parník. Čističky prokazatelně zlepšují kvalitu vzduchu ve třídách, snižují riziko nemocnosti dětí a mají pozivní antialergenní účinky. Jsme velmi rádi, že nadace PARTNERSTVÍ si vybrala právě naši školu. “ (září 2016).
Děkujeme paní Matysové za krásnou výmalbu šaten a předšaten v budově Parník mořskými motivy, kterou realizovala prakticky zdarma a ve svém volném čase. Moc si toho vážíme“ (prosinec 2016).
Paní ředitelko,
Poslední školkový den mého nejmladšího dítka jsem si užívala a snažila se některé aktivity prožívat s ním a jeho třídou Rybiček. Dnes měla třída dobrodružný výlet do Zahořan spojený s překvapením a oslavou narozenin syna Filipa. Připravila jsem a označila příchodovou cestu úvozem fáborkama, křídami a pro holčičky i květinami. Něco mě osvítilo a já se vracela stejnou cestou zpět, abych zkontrolovala, že dětičky dorazí. NĚJAKÁ OSOBA POSBÍRALA TÉMĚŘ VŠECHNY ZNAČKY A ÚPLNĚ VŠECHNY KVĚTINY! Paní učitelky i dětičky byly statečné a úžasné, dorazily i naslepo a zbytek dopoledne už nám nikdo nezkazil. Děti plnily disciplíny jako např.házely polínko do koše, skleněnky do kalíšků s vodou, nebo nejúspěšnější hod šiškou do kruhu! Pak je čekala malá prohlídka starých hospodářských a truhlářských pomůcek a starých dobových doplňků a malá oslava na zahradě. Zahradní slavnosti to konkurovat nemohlo, moc jsme si ji užili, ta byla pro mě letos až dojemná. Ale i dnešní akce vyšla, a děti byly skvělé!!!
Krásné prázdniny, s pozdravem Jana Prachařová (24. 6. 2016)
Dobrý deň pani Mgr. Poučková,
rada by som Vám poďakovala za starostlivosť a ako sa venujete deťom. Máte můj obdiv, že vymýšľate kreatívne i náučné aktivivy pre deti.
Naposledy ma dojalo, v dobrom, zrkadielko, kde Ríša nakreslil mňa. Ešte teraz keď sa doň pozriem, tak mám slzy v očiach. Prekrásny nápad a ešte raz ďakujem. Ríša bol tiež pyšný, že ma potešil, takže dvojnásobná radost.
Krásny deň prajem a pozdravujem celý kolektív.
S pozdravom, Emília Lipovská (10. 5. 2016)