Výlet do Strže

Ve čtvrtek 22. Května jsme v 8 hod. vyrazili s baťůžky na zádech na vlakové nádraží. Hned jsme si vybalili houstičky a jablíčka, abychom naplnili bříška a ulevili baťůžku. V 9 hod. jsme nastoupili do vláčku, přidali se k nám i Chobotničky z Edenu, takže nás byl plný vagón. Pan průvodčí byl z tolika dětí překvapen, hned dělal legraci a všem rozdal na památku jízdenky s obrázky. Ze Staré Huti jsme šli do Strže, po cestě jsme pozorovali ptáčky, hmyz a kytky. U velkého rybníka jsme pozorovali kačenky a poslouchali žabí koncert. Proběhli jsme se po zahradě, kde bydlel a čerpal inspiraci pan Čapek. Abychom si odpočinuli, shlédli jsme v Čapkově domě Psí pohádku a naši nejoblíbenější pohádku O pejskovi a kočičce , jak myli podlahu. K obědu jsme snědli řízečky a ještě se na krásné loučce proběhli a pohráli si. Společně s Chobotničkami jsme vyrazili do Staré Hutě, vláčkem do Mníšku a z nádraží se prošli „přes dolíky“ do školky.
Dorazili jsme právě včas na svačinku.
Fotky ZDE
Andy

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Žádný problém!

Napsat komentář